فراهانی
کار آنلاین در آلمان

کار آنلاین در آلمان

آیا تا به حالا شده است به این فکر افتاده باشید که کاش می‌توانستید در خانه و با استفاده از لب تاپ یا گوشی همراه کار کرده و درآمد داشته باشید. اگر ساکن آلمان باشید و یا مهاجر آلمان، می‌توانید به عنوان منبع اصلی یا درآمد جانبی کار آنلاین در آلمان را انجام دهید. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را به صورت کامل با کار آنلاین در آلمان آشنا کنیم.

کارهای آنلاین در آلمان

همان طور که گفتیم کار آنلاین در آلمان می‌تواند به عنوان منبع اصلی یا درآمد جانبی برای ساکنان و مهاجران در آلمان باشد.

کار آنلاین در آلمان

معلمان و مشاوران آنلاین

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید با برگزاری دوره‌های آنلاین می‌توانید درآمد کسب نمایید. چون یادگیری دروس مختلف و شرکت در کلاس‌های آنلاین این روزها بسیار مرسوم شده و بهترین کار آنلاین در آلمان به حساب می‌آید. همچنین مشاورانی که در حوزه‌های گوناگون مشاوره می‌دهند، برخی از مراجعان خود را به صورت آنلاین ملاقات می‌‌نمایند.

مدیران فروش و بازاریابی؛ کاری آنلاین در آلمان

مدیران فروش و بازاریابی؛ کاری آنلاین در آلمان

افراد بسیار زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند که با انجام تبلیغات برای یک محصول یا یک خدمات، مشتری جذب کرده و پورسانت دریافت می‌کنند.

بازاریابی شغلی است که برای ایجاد ارتباط نیاز به مهارت قوی دارد. مدیران فروش و بازاریابی از بهترین مشاغل کار آنلاین در آلمان هستند که افراد می‌توانند با انجام این کار به درآمد خوبی دست یابند.

امور مشتریان

از دیگر مشاغل کار آنلاین در آلمان می‌توان به امور مشتریان اشاره کرد. چون همراه با افزایش فروش محصولات آنلاین و ارائه خدمات آنلاین، نیاز به کسانی که پاسخ گو مشتریان باشند هم بیشتر شده است. در واقع تمام شرکت‌ها جهت تسهیل و بهبود روابط خود با مشتریان، این قسمت را در مجموعه یا سایت خود قرار می‌دهند. شما بدون اینکه در شرکت حضور داشته باشید می‌توانید با مشتریان ارتباط برقرار کرده و پاسخ گو شکایات و سوالات آن‌ها باشید.

تحلیلگر اقتصادی

کار آنلاین در آلمان به عنوان یک تحلیلگر اقتصادی می‌تواند بیشتر از ساختار سنتی کار در اداره به شما جهت فعالیت انگیزه دهد. مهارت در تحلیل و تجزیه نیاز‌های بازرگانی و اقتصادی، تطبیق شرایط فعلی با نوسانات مالی، پیش‌بینی وضعیت بازار و یک سری امور مرتبط دیگر تمام آن چیزی می‌باشد که برای کار آنلاین در آلمان نیاز دارید. بهتر است به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که این شغل در سال ۷۸۰۰۰ دلار درآمد دارد.

مربی سلامت

مربی سلامت؛ کاری آنلاین در آلمان

مربی سلامت پیشنهادی خوب و مناسب با درآمدی ۵۳۰۰۰ دلاری در سال برای کارشناسان تغذیه و سلامت در امریکا و اروپا می‌باشد. چون اگر شخصی در زمینه بهداشت و سلامت از تجربه کافی برخوردار باشد می‌تواند برای انجام کار آنلاین در آلمان با شرکت‌های بیمه قرارداد بسته و از این طریق به مشتری در امور سلامت و تغذیه مشاوره دهد.

مترجمی

مترجمی؛ کاری آنلاین در آلمان

 از جمله مشاغل خانگی پر درآمد و کار آنلاین در آلمان که جنسیت نمی‌شناسد، اما جزو مشاغلی می‌باشد که مردان زیادی در خانه آن را انجام می‌دهند ترجمه و مترجمی می‌باشد. از ویژگی‌های مثبت این شغل، عدم نیاز به ابزار کار خاص و سرمایه اولیه است. اگر در حد قابل قبول به یک زبان خارجی پر کاربرد همچون فرانسه، انگلیسی، آلمان و… تسلط داشته باشید، می‌توانید به سادگی مشغول به این کار شوید.

ویراستاری

ویراستاری با وجوه اجتماعی عالی و شغلی بسیار مناسب می‌باشد که به سرمایه اولیه و ابزار خاصی نیاز ندارد. به همین دلیل است که شغل ویراستاری را یکی از بهترین مشاغل کار آنلاین در آلمان می‌شناسند. شغل ویراستاری می‌تواند شامل ویراستاری علمی، ویراستاری ادبی یا هر دو مورد باشد که با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های افراد و نیاز انتشارات به شخص واگذار خواهد شد.

طراحی و پشتیبانی سایت

 اگر از آن دسته افرادی هستید که در زمینه نرم‌افزار و کامپیوتر اطلاعات خوبی دارید می‌توانید از این طریق درآمد خوبی داشته باشید. شما می‌توانید تنها با استفاده از یک دستگاه رایانه و اینترنت پر سرعت که معمولا در هر خانه‌ای پیدا می‌شود، در عرض چند روز و به آسانی از ساخت هر سایت درآمد نسبتاً مناسبی را دریافت نمایید.

همچنین بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها به علت مشغله فراوان، اداره و فرصت رسیدگی به سایت شرکت خود را ندارند. به همین دلیل شما می‌توانید به عنوان یک نیروی کار، در منزل خودتان به استخدام این شرکت‌ها درآمده و رفع مشکلات احتمالی، امور پشتیبانی سایت، تأمین محتوا و… را انجام دهید.

مجوز‌های مورد نیاز کار آنلاین در آلمان

مجوز‌های مورد نیاز کار آنلاین در آلمان

کسب و کار آنلاین آلمان قادر است به شکل کار در خانه و یا شغل‌های تمام وقت و پاره وقت باشد. امروزه برای شهروندان اتحادیه اروپا، جهت انجام کار آنلاین در آلمان به مجوز خاصی نیاز نمی‌باشد. در حقیقت قانون آزادی حرکت در اتحادیه اروپا این امکان را برای اعضای اتحادیه اروپا فراهم می‌سازد که در هر کشور عضو EU کار و زندگی نمایند.

اکنون میانگین دستمزد برای یک کار آنلاین در آلمان که به شکل ریموت انجام می‌گردد حدود 4.4 الی 6 هزار دلار در ماه می‌باشد.

سوالات درمورد کار آنلاین در آلمان

آیا برای کار آنلاین در آلمان نیاز به دریافت مجوز خاصی است؟

امروزه برای شهروندان اتحادیه اروپا، جهت انجام کار آنلاین در آلمان به مجوز خاصی نیاز نمی‌باشد.

آیا مالیات بر درآمد حاصل از کار آنلاین در آلمان پرداخت می‌شود؟

بله، همانطور که در هر کشور دیگری است، درآمد حاصل از کار آنلاین نیز در آلمان مشمول مالیات است. باید مالیات بر درآمد خود را پرداخت کنید.

milani
milani
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *